Співробітники Шосткинського районного управління поліції в рамках проведення оперативно-профілактичних заходів під умовною назвою “Нерест” у ході перевірки, на одному із ставків на території громади, помітили двох чоловіків, які здійснювали вилов риби під час нересту рибацькою сіткою. На місце події було викликано слідчо-оперативну групу відділення поліції № 1 (м. Білопілля) Сумського районного управління поліції.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-06-01_12-28-01-1024x683.jpg)
З місця події правоохоронці вилучили виловлену рибу та знаряддя злочину.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-06-01_12-28-08-1024x768.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-06-01_12-28-14-1024x768.jpg)
Слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 249 «Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом» Кримінального кодексу України. Досудове розслідування триває.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.