Події, Суспільство

У Шосткинському районі впроваджується проєкт “Офіцер безпеки”

Його мета – створити безпечні умови навчання в закладах освіти області, повідомляє Сумська ОВА.

Як зазначив начальник Сумської обласної військової адміністрації Володимир АРТЮХ, спільна ініціатива Міністерства освіти і науки та Міністерства внутрішніх справ є вкрай позитивним рішенням на рівні держави. Вона сприятиме підвищенню безпекового середовища в освітніх закладах в реаліях сьогодення та створенню відповідних умов для навчання дітей.

Даний проєкт впроваджується у 16 областях України та місті Київ. У Сумській області, зокрема, він реалізується у 20 громадах на базі 63 закладів загальної середньої освіти, де забезпечено фізичну охорону співробітниками поліції.

Сумському районі затверджено 32 заклади, Шосткинському – 6, Конотопському – 11, Охтирському – 6, Роменськму – 8, які потребують першочергового взяття під охорону, враховуючи їх географічне розташування, кількість дітей, логістику тощо.

До повноважень офіцерів безпеки відноситься пропускний режим, профілактичні бесіди, комунікація з екстреними службами, особисте реагування на порушення, затримання правопорушників та виклик поліції тощо.

Передбачається, що в закладі освіти буде один поліцейський, котрий там нестиме службу на постійній основі.

Проєкт має декілька етапів. Наразі триває перший, у рамках якого кандидати пройшли навчання на посаду офіцера безпеки, стажування в закріплених закладах освіти та віднедавна приступили до виконання своїх безпосередніх обов’язків у визначених школах.

Коментувати