Безпека, Влада, Новини

У Шосткинському Арт Центрі відбувся тренінг з фізичної безпеки в умовах надзвичайних ситуацій

25 червня за сприяння “Подільської агенції регіонального розвитку” на базі Шосткинського Арт Центру відбувся тренінг з фізичної безпеки в умовах надзвичайних ситуацій. Для проведення такого навчання наше місто було обране, як одне із вразливих прикордонних міст.
Про це повідомляє Управління з питань надзвичайних ситуацій Шосткинської міської ради.

Інструктор з фізичної безпеки Олексій Жагін озвучив пріоритетні напрямки запобігання ризикам та правил поведінки під час надзвичайних ситуацій. Зокрема, на випадок обстрілі, вибухів, пожеж, техногенних та інших катастроф.

Як колишній військовий, що пройшов бойовий шлях через гарячі точки, пан Олексій поділився практичним досвідом попереджень і усунень ризиків для життя.

Суттєвими стали рекомендації щодо правил поведінки під час вибухів як на відкритій території, так і в приміщенні, критерій захисту у випадку обстрілів і стрілецьких боїв. Важливими, на думку присутніх, були поради з питань поводження при евакуації.

Теоретичні методики тренер Олексій Жагін закріпив наглядно демонстрацією практичних навичок та застосування підручних альтернативних засобів надання першої допомоги.

Конструктивний діалог, обмін інформацією з учасниками, сподівання на наступну зустріч стали дієвим результатом ефективності навчання.

Коментувати