ДТП, Події

У Чернігівській області автомобіль потрапив під поїзд: 4 людини загинули

У Чернігівській області водій автомобіля знехтував правилами дорожнього руху та попри заборонні світлові та звукові сигнали продовжив рух через залізничний переїзд. Як наслідок сталося зіткнення з приміським поїздом, що прямував за маршрутом Чернігів — Ніжин.

Джерело: Укрзалізниця в Telegram

Аварія сталася вчора близько 21-ї години на перегоні Муравійка — Б. Олійника. Внаслідок ДТП 32-річний водій, його 29-річна дружина та їхня 8-річна дочка загинули на місці. Другу дитину, яка зазнала травм, співробітники ГРПП помістили до службового авто та помчали назустріч «швидкій» допомозі, а потім супроводили карету медиків до лікарні. На жаль, 3-річна дівчинка померла в лікарні, повідомляють у Поліції Чернігівської області.

Світлова та звукова сигналізація на переїзді працювали справно. На місці працює поліція, можливі затримки поїздів цього напрямку.

Укрзалізниця вкотре закликає не нехтувати правилами дорожнього руху та з особливою увагою перетинати залізничні переїзди. Поспіх і неуважність на коліях можуть коштувати життів дітей та цілих родин. Під час великої війни хотілося б уникнути смертей ще й через неуважність на дорозі…

Коментувати