Заступник голови ОВА Вячеслав Печененко розповів на брифінгу в медіацентрі про безпекову ситуацію та обороноздатність Сумщини. Про це повідомляє Сумська ОВА.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/05/IMG_20230526_134841_307-1024x677.jpg)
За його словами, військові і всі сили оборони тримають ситуацію під контролем. Вздовж нашого кордону наразі наступальних угруповань і дій ворога не зафіксовано. Загрози вторгнення на територію області немає. Ми постійно посилюємо обороноздатність регіону, укріплюємо позиції.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/05/IMG_20230526_134841_854-1024x642.jpg)
Проте, як відзначив він, продовжуються постійні обстріли області, особливо її прикордоння. При цьому кількість обстрілів збільшилася вдвічі. Ворог використовує все, що має на озброєнні: авіаудари, обстріли з РСЗВ, стрілецької зброї, артилерійські та мінометні пострілм тощо.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/05/IMG_20230526_134841_265-1024x528.jpg)
У травні загинуло 11 цивільних осіб, поранено – 32. Пошкоджень та руйнацій зазнало житло та майно людей, цивільні об’єкти та інфраструктура.
– Жодні дії ворога не залишаються поза увагою українських військових. На будь-які спроби з тієї сторони наші захисники дають адекватну відповідь, – запевнив заступник голови ОВА.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.