Події, Суспільство

У Сумській області удосконалюють систему оповіщення повітряних тривог, – ОВА

Як повідомив Володимир Артюх, начальник Сумської обласної військової адміністрації, в області наразі змінено систему оповіщення.

Сьогодні по Сумській області сигналів повітряної тривоги стало значно більше.Тому що джерел отримання інформації, які впливають на прийняття мною рішення про оповіщення населення, стало значно більше. Якщо раніше це була лише національна система оповіщення, то сьогодні їх ще додалося 7-8 місцевих. Система працює і показує свою ефективність. Зокрема, були випадки вже в нас в області, коли люди, отримавши сигнал за три хвилини до прильоту ворожих безпілотників, змогли вийти з будівель і залишились живими, – зазначив Володимир АРТЮХ.

Як повідомояє Сумська ОВА, очільник області вважає нинішню систему оповіщення достатньо ефективною, але на цьому обласна влада та військові не зупиняються, покращуючи її технічно. Зокрема, в планах – удосконалення автоматизованого оповіщення в Сумській області на наступний рік.

Однак, я хочу пояснити людям, що ворог дуже підступний, він робить все можливе, щоб обдурити нашу систему оповіщення. Крім того, Сумщина межує з країною-агресором, і ракета долітає до нас за лічені хвилини, якщо не секунди. У світі сьогодні не існує стовідсоткової можливості виявлення того чи іншого повітряного об’єкта противника. Але наші військові роблять все можливе, щоб вберегти наших жителів. Адже питання захисту населення має для нас пріоритетне значення, – підкреслив начальник Сумської ОВА.

Коментувати