Як повідомляють у ГУ ДСНС України у Сумській області, 29 грудня, о 17:56 до Служби порятунку “101”, надійшла інформація про загоряння житлового будинку в с. Чапліївка, Шосткинського району. На місце виклику було направлено відділення 7-ї державної пожежно-рятувальної частини з райцентру та добровільну пожежну команду з даного населеного пункту.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/12/2023-12-29-19-54-36-1.jpg-1024x768.webp)
Як було встановлено, полум’я охопило дерев’яну будівлю на значній площі. На гасіння залучили додаткові сили і засоби ДСНС та місцеву пожежну команду з с. Клишки. У будинку вогнеборці виявили тіло загиблої господарки, 1925 р.н.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/12/2023-12-29-19-54-36-2.jpg-1024x768.webp)
О 20:07 загоряння локалізували, запобігши його подальшому поширенню та відвернувши небезпеку від господарчої споруди. Для виявлення прихованих осередків горіння довелося розбирати конструкції. О 21:38, використавши на гасіння близько 17 т води, пожежу ліквідували.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/12/2023-12-29-19-54-36-3.jpg-1-1024x768.webp)
Всього на гасіння було залучено 7 чоловік особового складу та 2 одиниці спеціальної техніки ДСНС України, 2 працівника та 2 автомобіля від добровільної і місцевої пожежних команди..
За попередніми висновками, припустима причина загоряння – порушення правила пожежної безпеки при експлуатації печі. Для запобігання таким випадками обігрівайтеся безпечно, а якщо поруч мешкають самотні літні люди, допоможіть їм подбати про протипожежним стан їхніх осель.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.