Війна РФ проти України, Події, Суспільство

У Ромнах завершилась рятувальна операція: загинуло четверо освітян

Сьогодні держава-терорист вчинила ще один страшний злочин на Сумщині. Мішенню ворожого «Шахеда» стала школа у Ромнах. В ОВА повідомили, що наразі рятувальну операцію завершено. На місці удару виявили тіла 4 освітян, ще 4 людей, які були поряд, отримали травми.

Загинули мирні люди, освітяни, які готувались до нового навчального року: директорка школи, її заступниця, секретар та бібліотекар. Також поранено чотири людини, які на момент прильоту були поруч. Постраждалим надається вся необхідна допомога, з родинами загиблих працюють психологи. Заклад освіти знищено повністю, рятувально-пошукову операцію завершено, тривають роботи з ліквідації наслідків ворожої атаки», – прокоментував ситуацію начальник Сумської обласної військової адміністрації Володимир Артюх.

На місці трагедії працюють рятувальники та правоохоронці.

Вцілів вхід до укриття, яке на момент оголошення повітряної тривоги було відкритим.

Висловлюю щирі співчуття родинам загиблих… Вкотре звертаюсь до жителів Сумщини, не нехтуйте власною безпекою, під час повітряної тривоги перебувайте в укриттях. Російські терористи безжальні і цинічні, вони щодня вбивають мирних українців, руйнуючи житлові будинки, школи, садочки лікарні… Немає сумнівів, що це все ми відбудуємо, але повернути людське життя ніхто не зможе. Загроза обстрілів, авіаударів у ці дні, коли наша незламна країна відзначає річницю Незалежності, в нашій області, як і по всій Україні дуже висока. Бережіть себе і своїх близьких, разом ми обов’язково переможемо!, – зазначив Володимир Артюх.

Коментувати