Війна РФ проти України, Енергетика, Новини, Суспільство

У результаті нічної атаки росіян на енергоінфраструктуру Сумщини, без електроенергії залишилося 1200 населених пунктів області

Сьогодні вночі росіяни вдарили по енергетичній інфраструктурі Сумщини в Шосткинському та Конотопському районах. У результаті чого без електроенергії опинилася вся область – це понад 518 тисяч
точок обліку електроенергії споживачів (більше 1200 населених пунктів), повідомляє АТ “Сумиобленерго”.

Усю ніч енергетики працювали над заживленням абонентів, долаючи наслідки ворожих ударів. Станом на 8.30 ранку енергетикам АТ “Сумиобленерго” вдалося відновити розподіл електроенергії на Сумщині, окрім прикордонних населених пунктів. Без розподілу електроенергії внаслідок збройної агресії рф залишаються  7242 точки обліку споживачів (88 населених пунктів, 19 із них частково).

Це ті прикордонні громади, які щодня потерпають від ворожих обстрілів. Найбільше постраждали від військової агресії росіян енергетичні об’єкти в Глухівській, Білопільській, Середино-Будській, Великописарівській, Сумській і Краснопільській громадах.

“Прохаємо всіх, у кого терористи з рф забрали світло та комфорт, із розумінням поставитися до роботи енергетиків. Наші фахівці роблять усе, щоб повернути світло в кожну оселю. Однак не деякі ділянки виїзди є небезпечними для життя й не здійснюються без погодження з військовими та органами місцевого самоврядування”, – наголошують енергетики.

Коментувати