Унаслідок вчорашнього обстрілу Шостки, з території рф, одна людина отримала поранення. Це чоловік 29-ти років. Він був госпіталізований в ЦРЛ, наразі його стан оцінюється як середнього ступеню тяжкості. Про це повідомив міський голова Микола Нога.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/швидка.jpg)
«Нагадуємо про заборону відвідування лісових масивів, лісосмуг і рекреаційних зон! Не ігноруйте оповіщення «Повітряна тривога»!», – зазначив очільник Шосткинської громади.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.