5 грудня о 11:02, на лінію екстреного виклику 101, надійшло повідомлення про загоряння житлового будинку по вул. Придеснянська в с. Пирогівка, Шосткинського району. Про пожежу повідомив сусід, яка побачила дим з – під покрівлі будівлі. На місце події було направлено відділення чергового караулу 7 – ї державної пожежно – рятувальної частини та місцеву пожежну команду с. Собич. Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Сумській області.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/12/95a6ec9f-b6eb-4a5c-87df-edbe46a041fc-1024x767.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/12/55173ee5-9c3a-4da1-86b1-30480aa6e5da-1024x772.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/12/745841d5-df8f-46bd-a641-321a9ea38605-1024x769.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/12/afc651ae-21ba-47bc-afaf-d9e1126322ca-1024x764.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/12/fabc7b28-908e-451e-a6bb-40f391f5530f-1024x777.jpg)
По прибуттю було встановлено, що вогнем охоплено покрівлю та перекриття на площі до 90 кв. м, стіни на площі до 60 кв. м та речі домашнього вжитку. Для безперебійної подачі води на гасіння пожежні автоцистерни довелось до заправляти від пожежного гідранта, який був розташований на відстані 800 м від осередку горіння. Утворилась загроза подальшого поширення вогню на решту будинку та господарчу споруду розташовану поруч.
О 12:00 загоряння локалізували, а о 13:27 – повністю ліквідували.
Всього на гасіння було залучено 1 одиницю спеціальної техніки та 7 чоловік особового складу Державної служби України з надзвичайних ситуацій і 1 автомобіль та 2 працівники місцевої пожежної команди с. Собич.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.