Цими вихідними аматори сцени Ямпільського центру культури і дозвілля співали патріотичні пісні та збирали кошти на потреби земляків-захисників під час мистецької акції “Єднаймося заради Перемоги” у Паліївці, Уску та Привокзальному.Назбирали 20924 гривень!
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/436481573_963407328700513_4460680150842712951_n.jpg)
“Дякуємо нашим людям зазгуртованість, патріотизм та віру у Перемогу. Ви дуже круті, неймовірні.Слава Україні! Героям нашим слава!, – зазначили організатори.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.