За повідомленням Igor Fatun 31 грудня з 23:00 шосткинці зможуть долучитися online до святкової програми “Новорічні посмішки”, що проходитиме біля головної ялинки міста. Наступного дня, 1 січня, усіх містян та гостей запрошують на Садовий бульвар о 16:00, де розпочнеться розважальна програма “New Year’s surprise”, а о 18:00 у небі засяє святковий феєрверк!
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2021/12/Елка-гори.mpg_snapshot_02.18_2021.12.17_16.21.06-1024x576.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.