Від початку воєнних дій почастішали звернення мешканців міста щодо необхідності здійснення заходів по знищенню гризунів у підвалах, під’їздах тощо, повідомили у ДУ “Сумський ОЦКПХ МОЗ” міський районний відділ. Відповідно у березні 2022р. обсяг дератизаційних заходів збільшено. Звертаємо Вашу увагу: дератизація проводиться як запобіжний протиепідемічний захід, бо територія нашого району є активним природним вогнищем ряду особливо небезпечних інфекційних хвороб, спільних для людей і тварин – лептоспіроз, туляремія, кліщовий іксодовий бореліоз та інші; збудники хвороб щорічно виділяють з біологічного матеріалу. Будьте уважні та обережні, бережіть своє здоров’я, своєчасно організуйте звільнення будівель та споруд від мишоподібних гризунів!
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/04/277740903_1562283780834472_2895556253660377022_n.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.