Зловмисник без будь-яких причин накинувся на перехожих – чоловіків з ножем і завдав одному з них поранення вуха та обличчя. На щастя, поряд опинився військослужбовець та поліцейські, які й затримали нетверезого нападника, про це повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/04/278078517_293206962977432_7207695028846238750_n-1-1024x767.jpg)
Почувши крики про допомогу неподалік районного управління поліції, правоохоронці поспішили до двох чоловіків, один з яких був у крові.Як з’ясувалося, на 62-річного чоловіка та його сина, який має інвалідність, напав на вулиці невідомий з ножем, спричинивши старшому з чоловіків різану рану вуха та обличчя.
Потерпілі також вказали на зловмисника, що в цей час боровся з військовослужбовцем неподалік районного управління поліції. Спільними зусиллями нападника затримали. Ним виявився раніше судимий 48-річний шосткинець, з ознаками алкогольного сп’яніння.Наразі зловмисника затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.
За даним фактом у поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 4 ст. 296 «Хуліганство» Кримінального кодексу України. Вирішується питання про повідомлення йому про підозру та обрання міри запобіжного заходу.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.