Як повідомляють у Поліції Сумської області, понад тисячу пачок цигарок без марок акцизного податку та гроші від продажу цієї продукції вилучили співробітники поліції в 36-річної місцевої мешканки, яка на місцевому ринку займалася незаконним продажем підакцизного товару.
Під час патрулювання території ринку в Шостці дільничні офіцери поліції побачили жінку, яка займалася продажем тютюнових виробів, що не мали марок акцизного податку.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/03/FB_IMG_1648048443318.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/03/FB_IMG_1648048439169.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/03/FB_IMG_1648048434149.jpg)
У неї поліцейські вилучили 1 100 пачок цигарок різних марок, а також 15 000 гривень, які жінка отримала від реалізації цієї контрафактної продукції.
Відносно правопорушниці поліцейські склали адміністративний протокол за ознаками ч. 1 ст. 156 (Порушення правил торгівлі тютюновими виробами) Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.