Сьогодні зранку у Миронівському будинку культури зібралися мешканці села, щоб вшанувати пам’ять всіх загиблих, які відстоювали свою землю від окупантів. Тут пройшов захід ”Дорогою минулої війни” .
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/438300267_1237498917656064_3016977331327467240_n-1024x766.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/438305527_1237499140989375_8066139840549896003_n-1024x766.jpg)
Лидия Сидорко написала на своїй сторінці Фейсбук про душевну зустріч односельців: “Так тепло і душевно проходили зустрічі в Маминій світлиці, ”Дорогою минулої війни”. Були спогади, сльози і пісня та, що так любили батьки, “Стежками рідного села”.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/438300880_1237499004322722_3398395593529284242_n-1-1024x766.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/438305103_1237499067656049_2625546550164202086_n-1-1024x766.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.