Вчора, близько 13:00 години, до поліції надійшло повідомлення, про те що поблизу села Дубовичі, автомобіль з’їхав з дороги, перекинувся та злетів у кювет. Серед постраждалих двоє малолітніх дітей. Правоохоронці негайно направились на місце події, повідомляє поліція Сумщини.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-05_10-10-24-3-1024x768.jpg)
Як попередньо встановили поліцейські, 34-річна жінка, керуючи автомобілем «ВАЗ-2109» рухалась по автодорозі «Кіпті-Глухів-Бачівськ», не впоралась з керуванням і допустила з’їзд автомобіля з проїжджої частини з подальшим перекиданням транспортного засобу.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-05_10-10-24-2-1024x768.jpg)
Внаслідок пригоди водійка, її однорічна донька та дванадцятирічний син отримали тілесні ушкодження і госпіталізовані для надання медичної допомоги.
За даним фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України. Досудове розслідування триває.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-05_10-10-24.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.