У День міста біля Шосткинського Арт-центру відбувся благодійний ярмарок. Бажаючі мали нагоду придбати смаколики, картини з аукціону, які простонеба малювали художники, зробити аквагрим. Всі виручені кошти будуть передані на потреби ЗСУ.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/09/305154291_101698772687997_7969801163760824023_n-1024x686.jpg)
Свій посильний внесок на підтримку ЗСУ містяни мали змогу зробити біля Шосткинського Арт-Центру, який ініціював та організував акцію «З мистецтвом до Перемоги», до неї приєднався і волонтерський центр «Шостка», який у свою чергу запросив Шосткинське ВПУ та Центр ПТО.
Тут панувала справжня мистецька атмосфера. Як діти, так і дорослі, мали нагоду зробити аквагрим.
– Наношу малюнки в основному в патріотичному стилі: прапор України, поле, жито, квіти, – повідомила Наталія, майстер з аква-гриму.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/09/00424.MTS_snapshot_00.02-1024x576.jpg)
Тож, юний мешканець міста Георгій Каплієв довго не розмірковував та забажав, аби на його щічках з’явилися патріотичні сердечки.
– Я дуже люблю Україну і ЗСУ і хочу стати військовим, – зазначив школяр.
Долучитись до благодійності мали нагоду містяни, придбавши смаколики, які приготували майстри Шосткинського ВПУ.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/09/304963871_101699319354609_5424211784621733071_n-1024x686.jpg)
В рамках акції відбувся і благодійний аукціон: продавали картини, які щойно створили художники. Так, художниця Олеся Волкова намалювала картину, як українські захисники на острові Зміїний відправили російський корабель у відомому напрямку.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/09/305197799_101698812687993_830484255463275982_n-1024x686.jpg)
Принципово придбати саме цю картину хотіла мешканка міста Олександра, а тому боролась за неї до останнього і таки придбала. Говорить – ця картина для неї особливо символічна, і вона стане подарунком для її дядька.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/09/305016794_101699242687950_6368270369546233738_n-1024x686.jpg)
– Мій рідний дядько, мамин брат, знаходиться в полоні. Тому що він був, перебував і довгий час працював на острові Зміїний, – зазначила дівчина.
Мешканці Шостки, які долучились до благодійної акції говорять, що підтримка та віра в ЗСУ зараз найголовніше.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/09/304987145_101698742688000_584151066780832352_n-1-1024x686.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.