Сьогодні у Глухівській громаді, Шосткинського району росіяни розбомбили єврейський цвинтар. Про це повідомив голова Сумської ОВА Дмитро Живицький.
– Отак на Сумщині пройшов день пам’яті та примирення. Яке може бути примирення?! Ніколи. Лише повна перемога над фашизмом. Він не зник, сьогодні фашисти – це росія, – зазначив Живицький.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/05/IMG_20220508_233103_401.jpg)
Ворожу атаку прокоментувала Об’єднана єврейська община України. У спільноті підкреслили, що на цвинтарі, в який влучили російські військові, зберігалося понад 600 надгробних каменів, найстаріший із них датується ще 1824 роком. Обʼєднана єврейська община України повідомила, що докладе зусиль для відновлення пам’ятних знаків.
У свою чергу у Фейсбук міністр культури Олександр Ткаченко написав:
– Братське поховання одночасно є могилою цадиків Менахема-Нохіма-Давида Гесельова та Ісраеля-Дов-Бера Нохімова Шум’яцьких. Це не тільки пам’ятка історії, це особливий символ для всього єврейського народу, – зазначив Ткаченко.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/05/IMG_20220508_233100_734.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/05/IMG_20220508_233058_752.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/05/IMG_20220508_233053_431.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/05/IMG_20220508_233056_018.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.