Події

У Воронежі подорожчала вода та зріс тариф на вивіз сміття

Сьогодні, 1 грудня, відбулося засідання виконкому ШМР. Серед розглянутих питань – встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення по КП «Добробут-2018», яке здійснює свою господарську діяльність у Воронізькому старостинському окрузі.

Як повідомила Дар’я Гребенюк, начальник управління економіки ШМР, наразі діючий тариф складає: за воду – 17,50 за водовідведення – 20 грн. за 1 метр кубічний. Підприємство зробило прорахунок нового тарифу, згідно з яким вартість води складає – 21,80 грн, водовідведення – 24 грн. за 1 метр кубічний.

Як повідомив староста Воронізького старостинського округу Валерій Ястребов, таке підвищення тарифу – вимушений крок.

Просто підприємство буде збиткове і батоповерхові будинки залишаться без води. Люди погоджуються, ці міри – вимушені,– зазначив староста.

Дар’я Гребенюк підкреслила, що з даного приводу було проведено обговорення та оприлюднення цієї інформації. У підсумку рішення було прийнято. Тариф на воду на водовідведення для мешканців Вороніжу в цілому зріс на 8 гривень 30 копійок за 1 кубічний метр.

У ході засідання для жителів Вороніжу погодили також нові тарифи на вивіз сміття, яке здійснює  КП «Благоустрій-2019». Відтепер тариф становить 15,50 за 1 особу. Зростання склало 15%. Обидва рішень вступають в силу з 1 грудня 2021 року.

Коментувати