6 лютого рятувальники надавали допомогу мирним жителям м. Ворожба, оселі яких, вчора були пошкоджені після ворожої атаки. Про це інформує ГУ ДСНС України.
Продовж дня співробітники ДСНС здійснювали аварійно-відновлювальні роботи. Проводився розбір будівельних конструкцій, утеплення вікон, а за допомогою спеціальної брезентової плівки затягнули пошкоджені дахи в житлових будинках.
Надавалась найрізноманітніша допомога громадянам.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.