Волонтерський центр «Шостка-Добро» сьогодні роздавав голландські гарбузи. Продовжиться видача цього цінного продукту харчування і завтра. Про це повідомила координатор волонтерського центру Світлана Суптельна.
– До нас сьогодні надійшли голландські гарбузи, невеличкі. Я впевнена, що вони смачні, люди із задоволенням їх беруть. Навіть їх у нас попросила дитяча лікарня, адже гарбуз можна використовувати для молочної каші дітям, – повідомила Світлана Олександрівна.
Окрім цього у Волонтерському центрі можна отримати дитяче харчування (пюрешки), засоби гігієни (жіночі прокладки, дитячі памперси, вологі серветки) та спреї для горла.
Завтра, 5 травня, волонтерський центр «Шостка-Добро» працюватиме з 13 до 17.00
![](https://i1.wp.com/shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/05/278843765_1646621759005699_4903613502323808198_n.jpg?ssl=1&resize=720%2C720)
![](https://i1.wp.com/shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/05/278914460_1646621569005718_4841669763867713284_n.jpg?ssl=1&resize=720%2C720)
![](https://i0.wp.com/shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/05/278934140_1646620822339126_7004492923282503778_n.jpg?ssl=1&resize=720%2C720)
![](https://i2.wp.com/shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/05/279456184_1646620539005821_6272328451128149519_n.jpg?ssl=1&resize=720%2C720)
![](https://i1.wp.com/shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/05/279818566_1646320479035827_8766588931507337651_n-768x1024.jpg?ssl=1&resize=1200%2C1200)
![](https://i2.wp.com/shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/05/279921627_1646623315672210_4115558247685932334_n-768x1024.jpg?ssl=1&resize=1536%2C1536)
![](https://i0.wp.com/shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/05/279924110_1646320489035826_8569501896338875864_n-768x1024.jpg?ssl=1&resize=1536%2C1536)
![](https://i0.wp.com/shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/05/279972781_1646320555702486_7386446323688967760_n-1-1024x768.jpg?ssl=1&resize=1536%2C1536)
![](https://i1.wp.com/shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/05/280028715_1646320532369155_3785348555732960242_n-768x1024.jpg?ssl=1&resize=1200%2C1200)
Джерело фото: сторінка волонтерського центру у Фейсбук
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.