Підприємець-аграрій доставив до волонтерського центру «Шостка-Добро» 20 мішків картоплі, яку можуть отримати дві категорії громадян – переселенці та багатодітні родини. Про це повідомила координатор центру Світлана Суптельна.
– Ми будемо видавати від 3-х до 5-ти кілограмів картопі, в залежності від потреб родини. З собою мати пакет для картоплі, – повідомила Світлана Олександрівна.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/05/284156742_1663317234002818_7226137017957453198_n.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.