Трагічна звістка знову прийшла до Шостки, у боях за Маріуполь загинув Водень Роман Михайлович, про це повідомляють на сайті школи №7, яку свого часу закінчив наш земляк.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/04/279316905_5063268713756534_4792244856481278598_n.jpg)
– 26 квітня надійшла сумна звістка про загибель нашого випускника Воденя Романа Михайловича, відважного героя-патріота, бійця полку «Азов», який загинув у страшному котлі в Маріуполі. Водень Роман Михайлович закінчив Шосткинську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №7 у 2006 році, був щирим, добрим і веселим товаришем, активним учасником шкільного життя. Уся шкільна родина сумує через цю страшну втрату і висловлює глибокі співчуття рідним і близьким. Ніякими словами не втамувати пекучого болю. Світлий спомин про мужнього воїна-захисника України назавжди залишиться в наших серцях. Низько схиляємо голови перед подвигом Героя. Царство Небесне та вічна пам’ять. Герої не вмирають!, – вказано в дописі.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.