Напередодні Дня матері учні ШНВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 – ДНЗ школи завітали до Волонтерський центр “ШОСТКА – ДОБРО” з листами подяки та солодкими сюрпризами для мам, чиї сини загинули, захищаючи суверенітет та незалежність нашої країни.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/436150275_2142510179416852_6282032263911886458_n.jpg)
В листах діти висловили слова подяки за синів – Героїв та щиру підтримку у цей складний час, а також побажали міцного здоровʼя та віри у світле майбутнє України.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/436464607_2142510232750180_1936457236775953884_n-576x1024.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/436233895_2142510226083514_573945260806151011_n-576x1024.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.