Культура, Мистецтво, Новини, Освіта

Шосткинська художниця та арт-педагог, Олеся Волкова лікувала мистецтвом учнів миронівської школи

Громадська організація «Сила інтелекту» та Шосткинська центральна міська бібліотека зробили перші активності в реалізації проєкту «Переможні горизонти 2.0».

Вчора, 20 червня, до учнів Миронівської НВК завітала художниця та арт-педагог Олеся Волкова. Після знайомства з дітлахами, пані Олеся провела креативний урок, який подарував те сяйво, яке не зможе створити навіть штучний інтелект.

Маленькі художники малювали море та старанно відображали дивовижну красу природи. Так занурилися в перебіг, що більше години їх було просто не відірвати від творчого процесу.

Це був не звичайний урок з малювання, це була арт-терапія, Олеся Волкова лікувала дітлахів мистецтвом. ЇЇ методика викладання правопівкульного малювання дала багатьом людям життєві сили, наповнила позитивною енергією та додала впевненості. Олеся переконує, що малювання допомагає підвищити рівень самооцінки, адже саме цей рівень керує нашими вчинками.

Малювання сподобалося всім. Роботи вийшли якщо не чудові, то надзвичайно чудові. Кожна картина унікальна, адже діти вклали в них свій настрій, фантазію та мрію. По завершенню майстер-класу дітлахи висловили своє бажання поїхати на море.

Аби не загубити гарний настрій, який отримали дітлахи після арт-терапії, вони перейшли до іншої локації, де на них чекали розваги. Бібліотекарка Миронівської бібліотеки-філії Валентина Панова запросила всіх до чудової гри. Після активного відпочинку кожен з учасників отримав солодощі.

Захід пройшов у рамках проєкту «Переможні горизонти 2.0». Він став кращим на міському конкурсі проєктів у сфері роботи з дітьми та молоддю у 2024 році. Проєкт реалізується за рахунок коштів бюджету Шосткинської міської територіальної громади, повідомляє Шосткинська центральна міська бібліотека.

Коментувати