“Шалений ритм, бездоганна координація, і беззаперечний харизматичний виступ!” – саме так журі відзначило дует Данила Домініканова та Марії Ященко, вручаючи їм Дипломи за І місце у категорії “street dance”. Про це повідомили на Фейсбук-сторінці ансамблю.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/439487272_1501664117097372_7975819525522791390_n-1024x768.jpg)
Подякою відзначений і керівник ансамблю Віталій Коваленко.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/439461378_1501664073764043_2928265274742829653_n-768x1024.jpg)
Виступ в екстремальних умовах не лише вразив журі, але й завоював серця глядачів на ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ХОРЕОГРАФІЧНОМУ ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ “OKSAMYT WONDERLAND DANCE FEST”(м .Київ).
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/439036019_1501664040430713_4878854862720984417_n-768x1024.jpg)
Впевнені, це тільки початок їхнього танцювального шляху до успіху.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.