На минулих вихідних ворог обстріляв територію Чапліївського старостинського округу Шосткинської громади з РСЗВ. Про це під час сьогоднішньої апаратної наради повідомив міський голова Микола Нога.
«Постраждали сільськогосподарське підприємство, приватні сільськогосподарські товаровиробники. Нанесений цілий ряд вражень», – проінформував керманич Шосткинської громади.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/чапліївка.jpg)
Наразі встановлюється сума збитків, що наніс ворог. Як повідомив Микола Нога, будуть проводитися роботи по розмінуванню.
“Я прошу старосту забезпечити, щоб на територію, де були прильоти, не ходили люди і не ризикували своїм життям”, – наголосив очільник громади.
Він вкотре нагадав мешканцям громади, що в місцях, які постраждали від ударів РСЗВ, ходити небезпечно. Там можуть залишитися непідірвані боєприпаси.
“Ми будемо робити все, щоб знешкодити їх. Така робота проводиться відповідними службами нашого міста і обласного центру, але гарантувати, що там все небезпечно – неможливо”, – пояснив Микола Нога.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.