Умови перебування хворих в обласному онкодиспансері депутати обласної ради назвали картинками жахів та наголосили справою честі – відремонтувати сторічне приміщення медзакладу. Говорили під час пленарного засідання про відновлення пільгового проїзду на міжміських маршрутах, відновлення функціонування Шосткинського міжрайонного протитуберкульозного диспансеру та дитячого протитуберкульозного санаторію. Чому депутати обласної ради не підтримали «Програму розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення на 2020- 2023 роки»? Про все це – далі у сюжеті.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.