Сьогодні українці почали отримувати повідомлення нібито від ДСНС щодо плану евакуації мешканців з підозрілими посиланнями. Це робота кібершахраїв. Про це повідомили в ДСНС України.
– Офіційно повідомляємо: це робота кібершахраїв! ДСНС не здійснювала розсилку цих повідомлень, а переходити за посиланнями вкрай небезпечно!, – зазначають рятувальники.
Вони закликають довіряти лише перевіреним джерелам і пам’ятати: вся актуальна інформація завжди розміщується на офіційному сайті та сторінках ДСНС у соціальних мережах!
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.