Трофейний БТР – як частина весільного кортежу. Саме так центральними вулицями Сум пара молодят поїхала офіційно зафіксувати свій шлюб, повідомляє Суспільне.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/04/cd5c97b5e65d1183.jpg)
Він – військовий добробату, вона – волонтерка, яка з перших днів війни допомагала військовослужбовцям. Разом Малік і Наталія 5 років. Зробити останній крок до узаконення стосунків, говорять, допоміг командир.
– Зібралися компанією, разом сиділи, і сам командир сказав: нам треба весілля влаштувати. І так воно вийшло, вирішили одружитися, щоб якась гарна хвилинка була, якась радісна подія в нашому житті. Щоб всі подивилися на це, прагнули до цього, і з кожним роком все було краще і краще. Ми – Україна, і ми впораємося з усім цим, – розповідає наречена.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/04/1c6bd75c12b6327b.jpg)
Особлива гордість нареченого і побратимів – незвичайний весільний кортеж.
– Це БТР російський, був “віджатий” у ході боїв. Нас не здолати, ми переможемо, що б не було!”, – каже наречений.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/04/3462ee3cb5ab78a7.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.