Ключі від автотранспорту представникам закладів первинної медико-санітарної допомоги у Ромнах, Кролевці та Охтирці вручив начальник обласної військової адміністрації Володимир АРТЮХ.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/445356179_799334098965863_6592424428034699431_n.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/445369189_799334158965857_3813199972573869537_n.jpg)
За його словами, електроавтомобілі придбано у рамках спільного проєкту Міністерства охорони здоров’я України та Світового Банку HEAL UKRAINE. Призначені вони для виїздів лікарів та медсестер первинної ланки до пацієнтів міст і сіл віддалених громад області.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/438301754_799334068965866_5493632145222658920_n-1024x684.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/438305582_799334108965862_1820345079158494936_n.jpg)
«Дуже потрібний проєкт для нас, адже завдяки цьому первинка стане більш мобільною, сучасною, технологічно оснащеною, а медична допомога – більш своєчасною та якісною. Це також хороший приклад, як медицина піклується про здоров’я людей та навколишнє середовище, користуючись екологічно чистим транспортом. Дякуємо партнерам за автомобілі і за підтримку. Планується, що в область надійдуть ще додатковий транспорт, який також буде розподілений у громади», – прокоментував очільник Сумщини.
Фахівці первинної ланки задоволені поповненням автомобільного парку, адже говорять, що в умовах війни навантаження на медичну галузь суттєво зросло і щодня фахової допомоги потребують все більше людей. Тож сучасний транспорт посилить їх спроможності та сприятиме якісному обслуговуванню пацієнтів.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/445235361_799334125632527_5463712624448776681_n-1024x684.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/442500650_799334072299199_5221814532331160193_n.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.