Нагадаємо, минулого року в селі Івот Шосткинського району сталась конфліктна ситуація між місцевим мешканцем Миколою Шаповаловим та енергетиками. Наразі йде суд. Енергетична компанія вимагає від івотчанина відшкодування майнової шкоди, яка була понесена у результаті відновлення автівки через, нібито, постріл чоловіка. Зараз у суді був наданий відеодоказ, де у чоловіка виявили зброю. Деталі – далі.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.