Події, Суспільство

ТОВ «СУМИГАЗ ЗБУТ» припиняє прийом побутових споживачів з 26 вересня

ТОВ “СУМИГАЗЗБУТ з 26 вересня 2022 рокуприпиняє здійснювати прийом побутових споживачів у своїх відділеннях та нагадує, що з 01.05.2022 року всіх побутових клієнтів компанії було переведено за рішенням Міністерства енергетики України до постачальника «останньої надії», функції якого виконує ГПК «Нафтогаз України».

Усі наші спроби відновити роботу в секторі постачання побутовим споживачам не зустріли розуміння з боку державних інституцій. Незважаючи на це, протягом останніх п’яти місяців ми забезпечували стабільну роботу наших відділень і персоналу, щоб надавати підтримку клієнтам, – вказано в повідомленні.

Втім починаючи з 26.09.2022 року прийом громадян у відділеннях і точках контакту ТОВ «Сумигаз Збут» проводитись не буде, окрім відділення за адресою: м. Суми, вул. Шишкарівська, 12/3, з 8:00 до 12:00. Онлайн-сервіси та контакт-центр продовжують працювати у звичному режимі.


Надіслати заяву на повернення переплати або помилково сплачених коштів можна на поштову адресу ТОВ «Сумигаз Збут»: 40000, м. Суми, вул. Шишкарівська, 12/3 або на електронну скриньку: contact@smgaszbut.com.ua

Інформація про порядок повернення коштів, сплачених на рахунок ТОВ «Сумигаз Збут», роз’яснення щодо необхідних документів та бланк заяви опубліковані вебсайті за посиланням.

Коментувати