Вихованці ансамблю сучасного танцю “Let’s go” Шосткинського центру естетичного виховання прийняли участь у престижному Міжнародному благодійному двотуровому конкурсі мистецтв “DRAGON ART FEST”, м.Грац, (Австрія). Про це повідомляє Центр естетичного вихованя.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/420391285_960534798987766_4884473530986471659_n.jpg)
Конкурс проходив у дистанційному форматі. На конкурс було надіслано 651 заявка з Австрії, України, Іспанії, Румунії, Молдови та Словаччини. У номінації “сучасна хореографія”, дует з Шостки – Данило Доміканов та Марія Ященко виборов І місце. Керівник – Віталія Коваленко.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/435924907_960534825654430_3960236882014472888_n.jpg)
“Вітаємо талановитих танцівників та їх керівника з перемогою! Бажаємо творчого натхнення та подальших успіхів на танцювальних майданчиках”, – йдеться у дописі позашкільного закладу.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/436271449_960534845654428_5206242603899564267_n.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.