Як повідомляють у групі Хокей на траві- Шостка-індорхокей, 6 липня національна збірна України з хокею на траві, та юнацька збірна U-16 стартують в Чемпіонатах Європи з hockey 5S. Національна збірна грає в Польщі а юнацька в Швейцарії.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/07/290550905_3250595025260240_1418026408062873803_n-1024x768.jpg)
Приємно відзначити, що до складів обох збірних увійшли вихованці шосткинського хокею на траві. Кольори національної збірної захищає Дмитро Луппа, а за юнацьку збірну грають Шевель Кирило та Поповченко Богдан.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/07/292229325_3250594655260277_3355521433225247860_n-473x1024.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/07/291489422_3250595391926870_7752596928793567865_n-1024x1024.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/07/291108913_3250595441926865_8610692501517148238_n-1024x1024.jpg)
Підготували спортсменів тренери КДЮСШ “Барса” Яковенко Ігор, Махотков В’ячеслав та Мороз Ілля. Трансляції ігор можно подивитись за посиланням:
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1674275759625146&id=100011282136563
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.