По одному із сіл Ямпільської громади росіяни вдарили двома КАБами, повідомляє Сумська ОВА. Зруйновано місцеву школу. На щастя, обійшлося без постраждалих.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-29_19-47-41-1024x462.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-29_19-47-42-1024x462.jpg)
Вкотре наголошуємо на необхідності дотримуватися сигналу Повітряної тривоги. Адже ворог підступний: атакує школи, дитсадки, іншу цивільну інфраструктуру, йдеться у повідомленні обласної військової адміністрації.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-29_19-47-43-2-1-462x1024.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-29_19-47-43-1-462x1024.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.