Війна РФ проти України, Події

Сумщину майже звільнили від окупантів – голова ОВА

За словами голови військової адміністрації Дмитра Живицького, з 2 квітня російські окупанти почали активно покидати територію Сумщини.

Останній тиждень ми спостерігали велике накопичення російських військ від Білопілля до Конотопа, та навколо Конотопа. Це Білопільська, Буринська, Путивльська, Новослобідська, Попівська та Конотопська громади. Заходили нові колони, вони окопувались, чинили терор на територіях громад, обстрілювали мирних мешканців, стріляли невпорядковано по лісах, будинках, з танків, з гранатометів, з автоматів, з кулеметів, – сказав Живицький.

За його словами, наразі зарано говорити про повне звільнення області. Окремі загони росіян все ще залишаються на Сумщині, наразі проводиться зачистка території від загарбників.

Наші збройні сили спільно з територіальною обороною як почали гнати російську нечисть з Київської області, прогнали її через усю Чернігівську область. Ми бачили багато техніки, яка виходить в бік росії, яку наздоганяла наша артилерія, – додав голова ОВА.

Відходячи, окупанти тягли підбиті танки, бронетехніку, і якраз це накопичення військ було пов’язане з тим, що росіяни прикривали свої відступаючі війська.

Конотопський район ми також ще не можемо назвати повністю вільним від ворога. Треба бути обережними, вони налякані і тому здатні на все. Їх не багато, можливо десятки, або сотні. Їх зараз активно беруть в полон, доганяють. Я думаю, що ці нелюди не заслуговують на те, щоб залишатися живими, і думаю, що вони отримають по заслугам, – зазначив Дмитро Живицький.

Коментувати