Влада, Новини, Суспільство

Сумщину відвідали Уповноважений Верховної Ради з Прав людини та члени представництва Юнісеф в Україні

Начальник обласної військової адміністрації Володимир АРТЮХ обговорив із Дмитром ЛУБІНЦЕМ та очільником Представництва ЮНІСЕФ в Україні Муніром МАМЕДЗАДЕ подальшу співпрацю щодо забезпечення прав дітей та посилення їх захисту.

Як підкреслив очільник області, питання безпеки і захисту є ключовими для регіону.

Сьогодні ви мали можливість переконатися, що Сумщина розвивається у плані захисту, забезпечення населення всім необхідним, в тому числі завдяки участі донорів та міжнародному співробітництву. Наша мета – створити належне безпекове середовище, щоб люди могли залишатися в області і почуватися захищеними, – прокоментував Володимир Артюх .

Він також висловив вдячність Дитячому фонду, який одним із перших агенцій ООН включився в допомогу та надавав всебічну підтримку для створення безпечних умов для дітей, організації якісних освітніх послуг та здійснення навчального процесу тощо.

Дмитро Лубінець подякував керівництву області за роботу та відзначив ефективно налагоджену діяльність щодо повернення громадян з тимчасово окупованих територій, організацію і дотримання всіх процедур.

Омбудсман України акцентував увагу на необхідності проведення евакуаційних заходів та висловив готовність відомства до подальшої співпраці в даному напрямку та впровадженні спільно з партнерами проєктів, спрямованих на створення додаткового захисту та безпеки дітей Сумщини.

ЮНІСЕФ присутній там, де він найбільше потрібний. Сумщина – одна з таких областей, де фонд продовжує свою присутність і допомогу, – зазначив Мунір МАМЕДЗАДЕ.

У ході зустрічі гості відвідали ряд локацій та об’єктів в обласному центрі, обговорили спільні кроки та подальші плани щодо створення додаткового захисту та безпеки, зокрема щодо відкриття у Сумах Центру захисту прав дітей.

Коментувати