Начальник обласної військової адміністрації Володимир АРТЮХ обговорив із Дмитром ЛУБІНЦЕМ та очільником Представництва ЮНІСЕФ в Україні Муніром МАМЕДЗАДЕ подальшу співпрацю щодо забезпечення прав дітей та посилення їх захисту.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/06/445404834_801832532049353_3100061089842937353_n.jpg)
Як підкреслив очільник області, питання безпеки і захисту є ключовими для регіону.
Сьогодні ви мали можливість переконатися, що Сумщина розвивається у плані захисту, забезпечення населення всім необхідним, в тому числі завдяки участі донорів та міжнародному співробітництву. Наша мета – створити належне безпекове середовище, щоб люди могли залишатися в області і почуватися захищеними, – прокоментував Володимир Артюх .
Він також висловив вдячність Дитячому фонду, який одним із перших агенцій ООН включився в допомогу та надавав всебічну підтримку для створення безпечних умов для дітей, організації якісних освітніх послуг та здійснення навчального процесу тощо.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/06/445464166_801832568716016_8869814947821032965_n.jpg)
Дмитро Лубінець подякував керівництву області за роботу та відзначив ефективно налагоджену діяльність щодо повернення громадян з тимчасово окупованих територій, організацію і дотримання всіх процедур.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/06/445413256_801832602049346_3853758928672420580_n.jpg)
Омбудсман України акцентував увагу на необхідності проведення евакуаційних заходів та висловив готовність відомства до подальшої співпраці в даному напрямку та впровадженні спільно з партнерами проєктів, спрямованих на створення додаткового захисту та безпеки дітей Сумщини.
ЮНІСЕФ присутній там, де він найбільше потрібний. Сумщина – одна з таких областей, де фонд продовжує свою присутність і допомогу, – зазначив Мунір МАМЕДЗАДЕ.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/06/445427738_801832505382689_1869702015477430179_n.jpg)
У ході зустрічі гості відвідали ряд локацій та об’єктів в обласному центрі, обговорили спільні кроки та подальші плани щодо створення додаткового захисту та безпеки, зокрема щодо відкриття у Сумах Центру захисту прав дітей.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.