16 квітня на Сумщину приїжджав Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов. Про це повідомив голова обласної військової адміністрації Дмитро Живицький.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/04/278779194_408224047972567_8535244895000514371_n-1024x682.jpg)
– Наше спільне завдання − ліквідувати наслідки військових дій ворога.
Треба відремонтувати та відновити будинки, забезпечити надання усіх житлово-комунальних послуг у звичайному режимі. На це Сумщина вже отримує від Уряду перші 250 млн грн. Роботи почнуться лише на розмінованих територіях, – повідомив Живицький.
Разом з міністром голова Сумської ОВА відвідав найбільш постраждалі об’єкти в Сумах, Тростянці та Охтирці. Для зруйнованого центру міста у Тростянці вже розробляється проект реконструкції. Триває розмінування громади – лише по завершенню цього процесу буде можливість повноцінної роботи з обстеження.
Щодо зруйнованої Охтирської ТЕЦ, яка є єдиним постачальником тепла та гарячої води у місті. Об’єкт потребує повного відновлення до початку опалювального сезону 2022/2023. Як наголосив міністр, до початку травня очікує пропозиції щодо нової схеми теплопостачання міста та проекту відбудови ТЕЦ.
![](https://i0.wp.com/shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/04/278791006_408224154639223_670642290105975498_n-1024x682.jpg?ssl=1&resize=852%2C852)
![](https://i0.wp.com/shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/04/278794983_408224164639222_31514899883899153_n-1024x682.jpg?ssl=1&resize=852%2C852)
![](https://i1.wp.com/shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/04/278802223_408224041305901_187735371942291919_n-1024x682.jpg?ssl=1&resize=852%2C852)
![](https://i1.wp.com/shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/04/278839759_408224301305875_5572420199122228325_n-1024x682.jpg?ssl=1&resize=852%2C852)
![](https://i1.wp.com/shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/04/278854086_408224011305904_2826579133912958859_n-1024x682.jpg?ssl=1&resize=852%2C852)
![](https://i1.wp.com/shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/04/278789032_408224261305879_2289081497119915488_n-1024x682.jpg?ssl=1&resize=852%2C852)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.