Події, Суспільство

Сумщина отримала пересувний мобільний шпиталь із США

Нещодавно завдяки американському благодійному фонду, активності співробітника ОВА, заступника одного з департаментів в область надійшов пересувний мобільний шпиталь. Про це повідомив голова Сумської обласної військової адміністрації Дмитро Живицький.

Medical Bridges у партнерстві з United Help Ukraine безкоштовно надали госпіталь і допомогли транспортувати його в Україну.

Мобільний шпиталь створений студентами будівельного факультету Техаського університету (США). Він обладнаний двома хірургічними столами, системою водозабезпечення, генератором. Також укомплектований ліками, перев’язувальним матеріалом, медичним одягом, – зазначив посадовець.

Пересувний шпиталь буде використовуватись як мобільна операційна для допомоги пораненим. Наразі шукають надійну платформу для його переміщення.

Дмитро Живицький запропонував сумським виробникам детально ознайомитися з облаштуванням госпіталю і висловив упевненість, що у нас є всі можливості налагодити власне виробництво подібної спеціалізованої техніки.

Коментувати