Про це повідомив заступник голови Сумської обласної військової адміністрації Олег Коваль.
За його словами, за сприяння Посольства України в Чехії мережа супермаркетів «Альберт» разом з Міжнародним волонтерським центром «4UA» передали для населення області 210 масляних генераторів та засоби гігієни.
Як зазначають у Сумській ОВА, ці обігрівачі та засоби гігієни передадуть у громади для жителів, яким у цьому році виповнюється 100 і більше років, а також для населення віком 75+тих громад, які перебувають під обстрілами.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/03/594-1024x683.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/03/595-1024x683.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/03/596-1024x683.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/03/597-1024x683.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.