Наука, Освіта, Суспільство

Сумський педуніверситет – на четвертому місці за показником працевлаштування

Міністерство освіти і науки України презентувало звіт із Моніторингу працевлаштування випускників закладів вищої і фахової передвищої освіти, які завершили навчання за державним замовленням у 2021 та 2022 роках.

Звіт не лише відображає статистику працевлаштування, але дає змогу оцінити ефективність освітніх програм у задоволенні реальних потреб ринку праці.

Серед 134 закладів вищої освіти (відокремлених структурних підрозділів, які фінансуються окремо) Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка посів почесне четверте місце та отримав показник працевлаштування 1,25. Ці показники будуть враховані в 2024 році при розподілі бюджетного фінансування між ЗВО.

За підсумками 2023 року Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка посів почесне третє місце серед університетів України на отримання адресної грошової допомоги у разі укладення договору про роботу на посадах педагогічних працівників у закладах загальної середньої або професійної (професійно-технічної) освіти.

Коментувати