ДПСУ, Суд

Судили прикордонника, який продавав інформацію про блокпости та кількість особового складу ДПСУ та ЗСУ у Шосткинському районі

Суд визнав виним прикордонника з Конотопа, який зловживав своїм службовим становищем. Він систематично передавав дані за гроші сторонній особі про розташування блокпостів на Глухівщині, переміщення та кількість особового складу ЗСУ та ДПСУ.

Цю інформацію сторонні люди використовували, щоби без перешкод їздити територією, повідомляє Глухів.City з посиланням на Єдиний реєстр судових рішень.

Уперше про передачу даних щодо блокпостів прикордонник домовився зі знайомим 25 березня 2023 року. Вони зустрілися в Глухові та домовилися про винагороду за інформацію.

20 травня він за допомогою мобільного телефону передав дані про розміщення блокпостів, час несення служби та кількість особового складу для знайомого. Далі він робив це з травня по червень 2023 року. Зустрічі відбувалися в Глухові та селі Уланове.

27 червня отримав за надану інформацію від перевізника 30 тисяч гривень.

Прикордонника затримали та звинуватили в кримінальних правопорушеннях за двома статтями.

28 червня 2024 року заступник керівника Сумської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону та обвинувачений уклали угоду про визнання винуватості.

Прикордонник визнав свою провину. Зважаючи на його щире каяття, молодий вік та відсутність судимостей йому призначили покарання у виді одного року позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов`язані з виконанням адміністративно господарських функцій на строк один рік.

Оскільки підсудний перебував під вартою з 27 червня 2023 року, його попереднє ув’язнення зарахували в строк призначеного покарання. Чоловіка звільнили з-під варти в залі суду.

Фото ілюстративне.

Коментувати