Як повідомляють у навчальному закладі, студент відділення комп’ютерно-інтегрованих технологій та інженерії (гр. КТ-19) Олексій Федоренко буде отримувати іменну стипендію голови облдержадміністрації у 2022-2023 навчальному році.
Вітаємо!
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/11/FB_IMG_1667720147002.jpg)
Як повідомляють у навчальному закладі, студент відділення комп’ютерно-інтегрованих технологій та інженерії (гр. КТ-19) Олексій Федоренко буде отримувати іменну стипендію голови облдержадміністрації у 2022-2023 навчальному році.
Вітаємо!
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.