Студентки Шосткинського фахового медичного коледжу Непочесна Мілена та Катерина Шевченко здобули звання Лауреата І ступеня у номінації “Естрадний вокал” на Двотуровому міжнародному багатожанровому фестивалі-конкурсі мистецтв “Квітневий Зорецвіт”. Про це написав на своїй Фейсбук сторінці Шосткинський Фаховий Медичний Коледж
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/439073965_1500214980897957_1700809680875403025_n-768x1024.jpg)
Фестиваль-конкурс проходив в Одесі. Високопрофесійне журі оцінили талант не тільки вокалісток, а й керівника учасниць фестивалю. Іван Паніматченко був відзначений Подякою за професіоналізм, активну участь у підготовці учасників до фестивалю, вагомий внесок у національно-патріотичне виховання та розвиток української культури та мистецтва.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/439108267_1500214974231291_7030786992338548545_n-724x1024.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/439139449_1500215030897952_1053262507995465969_n-724x1024.jpg)
“Ця нагорода є визнанням вашого видатного таланту та бездоганної виконавської майстерності. Велика подяка керівнику, пану Івану Васильовичу Паніматченко, за його зусилля у втіленні цього захоплюючого естрадного номеру. Нехай ваші творчі досягнення продовжують розкривати нові горизонти мистецтва!”, – йдеться у дописі медичного коледжу.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.