Студентки Шосткинського фахового медичного коледжу Катерина Шевченко та Мілена Непочесна привітали всіх матусь з Днем матері піснею “Найкраща мама” (слова і музика Марини Полончак).
“Ви – найважливіші та найніжніші люди у нашому житті, ви – джерело безмежної любові та надії. Нехай кожен ваш день буде наповнений теплом, радістю та щасливими моментами разом з вашими дітьми!”, – написали дівчата у своєму дописі.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.