Дарина Малаш, студентка ІІІ курсу спеціалізації «Лікувальна справа» Шосткинського фахового медичного коледжу отримуватиме стипендію Голови Сумської обласної державної адміністрації за особливі успіхи в навчанні, участь у найково-дослідницькій та громадській роботі. По це повідомили на сторінці навчального закладу.
– Дарино, бажаємо вам успіхів у навчанні та досягнення нових цілей! За вами наше майбутнє! Пишаємося вами! Слава Україні!, – вказано в повідомленні.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/09/381992806_1382681875984602_5012377798497794819_n-768x1024.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/09/380096108_1382681882651268_3132844035188692843_n-768x1024.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/09/382041424_1382682025984587_2900069218240243440_n-736x1024.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/09/382839049_1382675975985192_6475315032943174526_n-945x1024.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/09/382841262_1382676682651788_6142068139667154055_n-860x1024.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.