Студенти Шосткинського коледжу ім. І.Кожедуба, 3-го та 4-го курсів спеціальностей “Автоматизація, комп’ютерно- інтегровані технології ” та “Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка” відвідали підприємство ПрАТ “Лакталіс Суми”.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/436410116_956733779795116_6737219323860807367_n-1024x768.jpg)
Молодь під час екскурсії ознайомилися з роботою підприємства і розвитком харчової промисловості в нашому міста та регіоні. Вони мали можливість ознайомитись з процесами переробки молока, виробництвами твердих і плавлених сирів, роботою лабораторії якості.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/436482765_956733803128447_7412346972338665595_n-1024x768.jpg)
Крім того, мали змогу поставити питання щодо технологічних процесів, працевлаштування, охорони та оплати праці. Екскурсантів вразила автоматизація виробництва та чистота виробничих приміщень і дегустація продукції підприємства.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.